Bez Çanta Ürünleri

Bez Çanta, plastik torbaları önlemek için doğa dostu bez torbaların kullanılması yerine pazar yerinin kullanımını teşvik etmek amacıyla vatandaşlara alışveriş yapmak için bez torbalar verildi” dedi. Helva ve reçel üreticisi Seyidoğlu Gıda, vatandaşların pazarlarda para ile çanta satma uygulamasına tepkisini göz önüne alarak ürünlerine ücretsiz bez torbalar eklemeye karar verdi.

Şirket beyanı; ilk etapta 100 bin adet kumaş poşet tarafından üretilen pazarlarda satılan tahin pekmezi ürünleri alışveriş çantası sahaya hediye etmeye başladı. Seyidoğlu Gıda Genel Müdürü Mehmet Göksu, çantaların ürün ile promosyon olarak ücretsiz dağıtıldığını belirterek, ” pazara gelen müşteri, çantaya para vermemek için tahin pekmez ürünlerimizi almaya başladı. İki hafta önce başladığımız uygulama sayesinde satışlarımız ikiye katlandı.

Bez Çanta

Doğada tamamen geri dönüştürülebilir malzeme, önemli bir sosyal sorumluluk projesini önlemek için bez torbaları çevre kirliliği üretti ” dedi . Tüketiciler bez çantalarını uzun süre kullanabilirler. Göksu ürettikleri kaliteyi anlatan, ” bez çanta hediye fiyatlarında hiçbir artış ile gitmedi. Amacımız farkındalık yaratmak ve vatandaşın bir torbada para kazanma acısından kurtarmaktır. Çevreyi korumak için, tüm pazarlarda bebek bezi torbalarının uygulanmasına başlamak gerekiyor ” dedi” Şirketin genel müdürü, pazara gelen müşterinin çantaya para vermemek için tahin pekmezi ürünleri almaya başladığını ve geri sayımın yerel seçimler için başladığını belirtti.

Seçim atmosferi de piyasaların hareketi anlamına gelir. Bu seçimde, her partiden adayın yaklaşık 15 milyar liralık bir ekonomiye sahip olması bekleniyor. Bu yıl karelerin ana ürünleri bez çanta, atkı ve bere olacak 24 Haziran 2018 tarihinde Türkiye genel seçimleri olacak, 31 Mart 2019’da yerel seçimlere hazırlanıyor. Bu günlerde siyasi partilerin ve adayların kampanya yarışları da hızlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu seçimlerde gürültü ve görüntü kirliliği olmayacağı ve karelerde milyonlarca bez torba ve ağ dağıtacağı yönündeki açıklamalarından sonra propaganda yolu değişti.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Web sitenizi WordPress.com' da kurun
Başla
%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close